Ograniczenia funkcjonowania przedszkola

Drodzy Rodzice!

W związku dłuższą przerwą w funkcjonowaniu przedszkola

chciałybyśmy pozostać w stałym kontakcie z Państwem,

a przede wszystkim z dziećmi.

Od wtorku przyszłego tygodnia (24.03.2020 r.) na stronie przedszkola będziemy umieszczać propozycje działań i zabaw dla naszych przedszkolaków.

Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy z dziećmi, aktywizującej je w różnych obszarach.

Zależy nam, aby po powrocie do normalnego funkcjonowania przedszkola dzieci nie odczuły tej przedłużającej się przerwy w zajęciach.

Jednocześnie chcemy pokazać szereg możliwości spędzania czasu z dziećmi, które będą skutecznie stymulowały ich rozwój.

Prosimy w miarę możliwości o zabranie z przedszkola książek oraz rzeczy osobistych dzieci.

Będą one wyłożone w holu przedszkola.

Nie będzie konieczności komunikowania się z personelem przedszkola podczas wejścia do budynku.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy wręcz o unikanie takich kontaktów.

Budynek przedszkola będzie otwarty od wtorku do piątku (24-27.03.2020 r.) w godz. 7-15.

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości,

Personel przedszkola